Симпатична дрвена количка чудовиште Mamatoyz
  • Симпатична дрвена количка чудовиште Mamatoyz 24463
  • Симпатична дрвена количка чудовиште Mamatoyz 24464 2
  • Симпатична дрвена количка чудовиште Mamatoyz 24465 3

Симпатична дрвена количка чудовиште

04C
МАЛОПРОДАЖНА ЦЕНА
€ 58,88 Со вклучен ДДВ
Сите цени вклучуваат ДДВ
Достапно (10 парчиња на залиха)
2-3 работни дни
За нови деловни клиенти Најава за регистрирани трговци

Боја: природно дрво

Возраст: 12-17 месеци

Пол: Унисекс

Материјал: Квалитетно дрво

Големина: 40 x 26 x 34 cm,

Тежина: 2,6 кг

Број на картони во палета: 42

Број на производи во картон: 1

Земја на потекло: Turkey

Производител: главниот производител на специфичниот производ е Маматојз, и додека Зизито Швајцарија е голем извозник низ цела Европа, Зизито БГ е нивниот официјален дистрибутер и веледрогерија за Бугарија. Оваа позната компанија се наоѓа во Истанбул, Турција и всушност е бренд за играчки.

Темелите беа поставени во 2014 година од тројца индустриски дизајнери чии проекти имаат освоено бројни меѓународни награди и признанија во различни области поврзани со детската забава. Денес, целиот дизајнерски тим на компанијата ги комбинира своето искуство, знаење и вештини во дрвата за успешно да ги имплементираат во оваа област. Крајната цел е да дизајнирате сопствени играчки со висок квалитет и стандарди.

Дополнителна карактеристика: Забава количка - Симпатично чудовиште, е наменето за деца кои можат успешно да одат. Целта на производот е да помогне во развојот на мускулите на нивните нозе, а во исто време да се забавуваат. Количката лесно може да маневрира и да се движи во посакуваната насока благодарение на неговите четири подвижни тркала што се способни да ротираат 360 степени . На задниот дел, овој производ има посебен оддел што може да складира играчки и други предмети потребни за игра.

Боја
Природно дрво
Пол
Унисекс
Возраст
12-17 месеци
Материјал
Дрво
Број на картонски кутии по палета
42
Број на производи во картонска кутија
1
Производот е додаден во списокот со желби