Мини кујна Mamatoyz
  • Мини кујна Mamatoyz 24488

Мини кујна

10S
МАЛОПРОДАЖНА ЦЕНА
€ 118,79 Со вклучен ДДВ
Сите цени вклучуваат ДДВ
Достапно (22 парчиња на залиха)
2-3 работни дни
За нови деловни клиенти Најава за регистрирани трговци

Одличен модел што е лесен за составување.

n

Се состои од: мини рерна, мијалник, полици за прибор.

n

Во собата има и семе од растенија што можете да ги засадите со вашето дете, со што ќе го научите на одговорен став и грижа за растенијата.

n

Мини кујната може да се користи од двете страни на масата и вашето дете може да игра со другите деца на неа.

n

Со табла на која може да црта со креда.

n

Погоден за деца над 18 месеци.

Боја
Природно дрво
Пол
Девојче
Возраст
2+ години
Материјал
Дрво
Број на картонски кутии по палета
18
Број на производи во картонска кутија
1
Производот е додаден во списокот со желби