Дрвена табла Mamatoyz
  • Дрвена табла Mamatoyz 24506

Дрвена табла

15RTV
МАЛОПРОДАЖНА ЦЕНА
€ 39,37 Со вклучен ДДВ
Сите цени вклучуваат ДДВ
Достапно (34 парчиња на залиха)
2-3 работни дни
За нови деловни клиенти Најава за регистрирани трговци

Боја: природно дрво

Возраст: +2 години

Пол: Унисекс

Материјал: Квалитетно дрво

Големина: 50 x 50 x 29 cm.

Тежина: 2,5 кг.

Број на картони во палета: 192

Број на производи во картон: 1

Земја на потекло: Turkey

Производител: главниот производител на специфичниот производ е Маматојз, и додека Зизито Швајцарија е голем извозник низ цела Европа, Зизито БГ е нивниот официјален дистрибутер и веледрогерија за Бугарија. Оваа позната компанија се наоѓа во Истанбул, Турција и всушност е бренд за играчки.

Темелите беа поставени во 2014 година од тројца индустриски дизајнери чии проекти имаат освоено бројни меѓународни награди и признанија во различни области поврзани со детската забава. Денес, целиот дизајнерски тим на компанијата ги комбинира своето искуство, знаење и вештини во дрвата за успешно да ги имплементираат во оваа област. Крајната цел е да дизајнирате сопствени играчки со висок квалитет и стандарди.

Дополнителна карактеристика: Дрвената плоча е демонтажна и се состои главно од два дела. Постои метал прицврстувач за хартија и рачка за удобно носење. Покрај тоа, производот има софистициран дизајн што е погоден за пишување само со креда. На него вашето дете ќе може бесконечно да ја развива својата имагинација.

Боја
Природно дрво
Пол
Унисекс
Возраст
2+ години
Материјал
Дрво
Број на картонски кутии по палета
192
Број на производи во картонска кутија
1
Производот е додаден во списокот со желби