Дрвена спална комплет за игротека Mamatoyz
  • Дрвена спална комплет за игротека Mamatoyz 26753
  • Дрвена спална комплет за игротека Mamatoyz 26754 2

Дрвена спална комплет за игротека

13F_2
МАЛОПРОДАЖНА ЦЕНА
€ 7,16 Со вклучен ДДВ
Сите цени вклучуваат ДДВ
Достапно (5 парчиња на залиха)
2-3 работни дни
За нови деловни клиенти Најава за регистрирани трговци

Боја: природно дрво

Возраст: +2 години

Пол: Девојче

Материјал: Квалитетно дрво

Број на картони во палетата: 2400

Број на производи во картон: 1

Земја на потекло: Turkey

Производител: Главниот производител на специфичниот производ е Маматојз, додека Зизито Швајцарија е главен извозник низ цела Европа, а Зизито БГ е нивен официјален дистрибутер и веледрогерија за Бугарија. Компанијата, лоцирана во Истанбул, Турција, е позната марка за дрвени играчки.

Темелите беа поставени во 2014 година од тројца индустриски дизајнери чии проекти имаат освоено бројни меѓународни награди и признанија во различни области поврзани со детската забава. Денес, целиот дизајнерски тим на компанијата ги комбинира своето искуство, знаење и вештини во дрвата за успешно да го имплементираат на терен. Крајната цел е да се дизајнираат целосно прилагодени играчки со висок квалитет и стандард.

Дополнителна карактеристика: Дрвениот производ е комплет спална соба што се состои од неколку елементи:

  • кревет

  • гардероба

  • маса, фотелја и ламба

Мебелот е изработен од квалитетни елементи и има стилски дизајн. Без спална соба, викендичка не може да биде целосно завршено за вашето дете да може да ужива во целосното уживање додека игра.

Боја
Природно дрво
Пол
Девојче
Возраст
2+ години
Материјал
Дрво
Број на картонски кутии по палета
2400
Број на производи во картонска кутија
1
Производот е додаден во списокот со желби