Дрвена маса и мини биро Mamatoyz
  • Дрвена маса и мини биро Mamatoyz 24504

Дрвена маса и мини биро

14M
МАЛОПРОДАЖНА ЦЕНА
€ 109,01 Со вклучен ДДВ
Сите цени вклучуваат ДДВ
Нема на залиха
За нови деловни клиенти Најава за регистрирани трговци

Боја: природно дрво

Возраст: +2 години

Пол: Унисекс

Материјал: Квалитетно дрво

Големина: 75 x 101 x 59 cm.

Големина на ролна: 50m.

Висина на масата: 50 см.

Висина на седење: 50 см.

Број на картони во палетата: 28

Број на производи во картон: 1

Земја на потекло: Turkey

Производител: Главниот производител на специфичниот производ е Маматојз, а додека Зизито Швајцарија е најголем извозник низ цела Европа, Зизито БГ е нивниот официјален дистрибутер и веледрогерија за Бугарија. Оваа позната компанија се наоѓа во Истанбул, Турција и всушност е бренд за играчки.

Темелите беа поставени во 2014 година од тројца индустриски дизајнери чии проекти имаат освоено бројни меѓународни награди и признанија во различни области поврзани со детската забава. Денес, целиот дизајнерски тим на компанијата ги комбинира своето искуство, знаење и вештини во дрвата за успешно да ги имплементираат во оваа област. Крајната цел е да дизајнирате сопствени играчки со висок квалитет и стандарди.

Дополнителна карактеристика: Овој иновативен производ е направен целосно од природно дрво. Неговиот извонреден дизајн овозможува да се инсталира ролна хартија пред неа. Со оваа карактеристика, производот е многу различен од сличните што се наоѓаат на пазарот. Благодарение на оваа ставка, децата можат повторно да ги откријат своите уметнички способности и да ги подобрат. Покрај тоа, производот вклучува држач за молив и вграден удобно седиште .

Боја
Природно дрво
Пол
Унисекс
Возраст
2+ години
Материјал
Дрво
Број на картонски кутии по палета
28
Број на производи во картонска кутија
1
Производот е додаден во списокот со желби