Дрвена куќа за игра Mamatoyz
  • Дрвена куќа за игра Mamatoyz 24494

Дрвена куќа за игра

12DH
МАЛОПРОДАЖНА ЦЕНА
€ 29,18 Со вклучен ДДВ
Сите цени вклучуваат ДДВ
Достапно (35 парчиња на залиха)
2-3 работни дни
За нови деловни клиенти Најава за регистрирани трговци

Боја: природно дрво

Возраст: +2 години

Пол: Девојче

Материјал: Високо квалитетно дрво

Големина: 50 x 50 x 48 cm.

Број на картони во палета: 192

Број на производи во картон: 1

Земја на потекло: Turkey

Производител: Главниот производител на специфичниот производ е Маматојз, а додека Зизито Швајцарија е најголем извозник низ цела Европа, Зизито БГ е нивниот официјален дистрибутер и веледрогерија за Бугарија. Оваа позната компанија се наоѓа во Истанбул, Турција и всушност е бренд за играчки.

Темелите беа поставени во 2014 година од тројца индустриски дизајнери чии проекти имаат освоено бројни меѓународни награди и признанија во различни области поврзани со детската забава. Денес, целиот дизајнерски тим на компанијата ги комбинира своето искуство, знаење и вештини во дрвата за успешно да ги имплементираат во оваа област. Крајната цел е да дизајнирате сопствени играчки со висок квалитет и стандарди.

Дополнителна карактеристика: Овој производ е дизајниран за деца и ја подобрува нивната перцепција за просторот преку неговата 3Д структура . Дрвената куќа има многу посебни простории, секоја со своја тема. За возврат, му овозможува на вашето бебе да размислува поинаку додека гледа во секоја различна просторија. Кога сте на мал простор, производот може да се подели на парчиња и да се чува на погодно место.

Боја
Природно дрво
Пол
Девојче
Возраст
2+ години
Материјал
Дрво
Број на картонски кутии по палета
192
Број на производи во картонска кутија
1
Производот е додаден во списокот со желби