Дрвена количка со четири големи тркала Mamatoyz
  • Дрвена количка со четири големи тркала Mamatoyz 24469
  • Дрвена количка со четири големи тркала Mamatoyz 24470 2
  • Дрвена количка со четири големи тркала Mamatoyz 24472 3

Дрвена количка со четири големи тркала

05R
МАЛОПРОДАЖНА ЦЕНА
€ 68,61 Со вклучен ДДВ
Сите цени вклучуваат ДДВ
Достапно (16 парчиња на залиха)
2-3 работни дни
За нови деловни клиенти Најава за регистрирани трговци

Боја:

  • Природно дрво

  • Жолто

Возраст: 9-12 месеци

Секс: Унисекс

Материјал: Квалитетно дрво

Големина: 47 x 23,5 x 39,5 cm.

Тежина: 3,7 кг.

Број на картони во палетата: 70

Број на производи во картон: 1

Земја на потекло: Turkey

Производител: Главниот производител на специфичниот производ е Маматојз, а додека Зизито Швајцарија е најголем извозник низ цела Европа, Зизито БГ е нивниот официјален дистрибутер и веледрогерија за Бугарија. Оваа позната компанија се наоѓа во Истанбул, Турција и всушност е бренд за играчки.

Темелите беа поставени во 2014 година од тројца индустриски дизајнери чии проекти имаат освоено бројни меѓународни награди и признанија во различни области поврзани со детската забава. Денес, целиот дизајнерски тим на компанијата ги комбинира своето искуство, знаење и вештини во дрвата за успешно да ги имплементираат во оваа област. Крајната цел е да дизајнирате сопствени играчки со висок квалитет и стандарди.

Дополнителна карактеристика: Дрвената количка е попозната како Racer модел, кој ја освои наградата за најдобар дизајн Design Turkey 2016 . Кога е купен, производот пристигнува со деинсталирани тркала и кормило, кои, сепак, лесно може да се соберат за да му помогнете на вашето дете да го извлече максимумот од него кога го користи. Оваа рачно изработена дрвена играчка е направен од природни материјали и исто така се нарекува '' автомобил од прв чекор '' . Ова се должи на фактот дека преку него вашето дете ќе може многу поефикасно да ги зајакнува мускулите на нозете.

Боја
Природно дрво
Пол
Унисекс
Возраст
9-11 месеци
Материјал
Дрво
Број на картонски кутии по палета
70
Број на производи во картонска кутија
1
Производот е додаден во списокот со желби