Дрвена количка Mamatoyz
  • Дрвена количка Mamatoyz 24451
  • Дрвена количка Mamatoyz 24452 2
  • Дрвена количка Mamatoyz 24453 3
  • Дрвена количка Mamatoyz 24454 4

Дрвена количка

02W
МАЛОПРОДАЖНА ЦЕНА
€ 49,15 Со вклучен ДДВ
Сите цени вклучуваат ДДВ
Достапно (20 парчиња на залиха)
2-3 работни дни
За нови деловни клиенти Најава за регистрирани трговци

Боја: природно дрво

Возраст: 9-12 месеци

Пол: Унисекс

Материјал: Квалитетно дрво

Големина: 51 x 44 x 13 cm.

Тежина: 2,3 кг

Број на картони во палетата: 60

Број на производи во картон: 1

Земја на потекло: Turkey

Производител: Главниот производител на специфичниот производ е Маматојз, а додека Зизито Швајцарија е најголем извозник низ цела Европа, Зизито БГ е нивниот официјален дистрибутер и веледрогерија за Бугарија. Оваа позната компанија се наоѓа во Истанбул, Турција и всушност е бренд за играчки.

Темелите беа поставени во 2014 година од тројца индустриски дизајнери чии проекти имаат освоено бројни меѓународни награди и признанија во различни области поврзани со детската забава. Денес, целиот дизајнерски тим на компанијата ги комбинира своето искуство, знаење и вештини во дрвата за успешно да ги имплементираат во оваа област. Крајната цел е да дизајнирате сопствени играчки со висок квалитет и стандарди.

Дополнителна карактеристика: This дрвениот шетач е одење со четири тркала помош. Направен е од висококвалитетни рачно изработени материјали . Производот има контрола на брзината на задното тркало, што може да помогне во спречување на паѓање на вашето дете.

Оваа иновативна алатка, покрај тоа што му помага на вашето дете од гледна точка на развој, има и извонредна карактеристика што го издвојува од останатите. Со отстранување на 2 завртки, управувачот се превиткува надолу , за да можете да го чувате производот многу полесно и ова е исто така нешто што го прави исклучително практичен. >

Боја
Природно дрво
Пол
Унисекс
Возраст
9-11 месеци
Материјал
Дрво
Број на картонски кутии по палета
60
Број на производи во картонска кутија
1
Производот е додаден во списокот со желби