Дрвен мотор Mamatoyz
  • Дрвен мотор Mamatoyz 24486

Дрвен мотор

08MB
МАЛОПРОДАЖНА ЦЕНА
€ 58,88 Со вклучен ДДВ
Сите цени вклучуваат ДДВ
Нема на залиха
За нови деловни клиенти Најава за регистрирани трговци

Мотоцикл од дрвен баланс.

n

Со големи тркала кои му овозможуваат на вашето дете да се движи во која било насока, слободно движејќи се додека го истражува светот.

n

Велосипедот помага да се развие ориентацијата и рамнотежата на вашето дете.

n

Погоден за деца над 15 м +

Боја
Природно дрво
Пол
Унисекс
Возраст
12-17 месеци
Материјал
Дрво
Број на картонски кутии по палета
42
Број на производи во картонска кутија
1
Производот е додаден во списокот со желби