Дрвен браник Mamatoyz
  • Дрвен браник Mamatoyz 24490

Дрвен браник

11ST S
МАЛОПРОДАЖНА ЦЕНА
€ 8,19 Со вклучен ДДВ
Сите цени вклучуваат ДДВ
Достапно (25 парчиња на залиха)
2-3 работни дни
За нови деловни клиенти Најава за регистрирани трговци

Моделот ќе донесе многу забава не само за вашите деца, туку и за целото семејство.

n

Тоа ќе му помогне на вашето бебе да ги развие вештините за координација на прстите.

n

Погоден за деца над 24 месеци.

Боја
Природно дрво
Пол
Унисекс
Возраст
2+ години
Материјал
Дрво
Број на картонски кутии по палета
20000
Број на производи во картонска кутија
1
Производот е додаден во списокот со желби