Детски баланс на велосипед Mamatoyz
  • Детски баланс на велосипед Mamatoyz 24476
  • Детски баланс на велосипед Mamatoyz 24477 2
  • Детски баланс на велосипед Mamatoyz 24478 3

Детски баланс на велосипед

06BB
МАЛОПРОДАЖНА ЦЕНА
€ 98,82 Со вклучен ДДВ
Сите цени вклучуваат ДДВ
Достапно (26 парчиња на залиха)
2-3 работни дни
За нови деловни клиенти Најава за регистрирани трговци

Боја:

  • Природно дрво

  • Жолто

Возраст: +2 години

Пол: Унисекс

Материјал: Високо квалитетно дрво

Големина: 76 x 26 x 56,5 cm

Тежина: 3,5 кг

Број на картони во палета: 26

Број на производи во картон: 1

Земја на потекло: Turkey

Производител: Главниот производител на специфичниот производ е Маматојз, додека Зизито Швајцарија е најголем извозник низ цела Европа. Од друга страна, Зизито БГ е нивниот официјален дистрибутер и веледрогерија за Бугарија. Познатата компанија се наоѓа во Истанбул, Турција и всушност е бренд за играчки.

Темелите беа поставени во 2014 година од тројца индустриски дизајнери чии проекти имаат освоено бројни меѓународни награди и признанија во различни области поврзани со детската забава. Денес, целиот дизајнерски тим на компанијата ги комбинира своето искуство, знаење и вештини во дрвата за успешно да го имплементираат на терен. Крајната цел е да се дизајнираат целосно прилагодени играчки со висок квалитет и стандард.

Дополнителни карактеристики: Овој производ обично се препорачува за деца на возраст од 2-5 години . Тркалото е прилично функционален уред кој е прилично лесен за употреба. Сè што ви треба е вашето дете да се движи со своите нозе, туркајќи напред притоа балансирајќи на тоа.

Ова ви обезбедува да ги развивате неговите вештини за рамнотежа . Во производството на производот, седлото е специјално конструирано како природна суспензија. Тоа е, кога поминувате низ мали удари, седиштето почнува да никнува додека задното тркало апсорбира шок. Должината на седлото се прилагодува помеѓу 32-41 cm.

Боја
Природно дрво
Пол
Унисекс
Возраст
2+ години
Материјал
Дрво
Број на картонски кутии по палета
26
Број на производи во картонска кутија
1
Производот е додаден во списокот со желби